GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figurin 11132530
nr 1113 2530
Figurin
Meissen, 1800-tal, höjd 21 cm
Kondition: skador, lagade fingrar
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 5 juni 2017
kl 18:08:48
5/6 00:21:16